• |
ide | kryesore

Pas fitores në ‘Kënga Magjike’, surpriza e Florit në studio (Foto)

Paparazzi, Slider

Pasi triumfoi mbrëmjen e djeshme në festivalin “Kënga Magjike”, Flor Munajesi është pritur me një festë surprizë në studion e tij muzikore.


Menjëherë pas përfundimit të spektaklit, në disa video të publikuara nga artistë pjesmarrës në festë, përcillet gjithë entuziami që karakterion e një “post fitore”
Kështu në një video të publikuar në “Story” nga Krusita, shohim Florin i cili hyn në studio ku e presin kolegët dhe njëkohësisht edhe miqtë e tij më të mirë.
Me gota mbushur me shampanja dhe duke kënduar njëzëri këngën “Plas ” ata mirëpresin me brohorima dhe duartrokitje fituesin e “Kënga Magjike” por edhe krijuesin e shumë prej hiteve të tyre ndër vite.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *