• |
ide | kryesore

Ibrahimovic mbreti i Suedisë: Veshje mbretërore, në krah të mbretëreshës Silvia, këtë herë Zlatan ka shkuar përtej imagjinatës

Sport

Zlatan Ibrahimovic nuk është i panjohur për delirin e tij të madhështisë, por këtë herë e ka tejkaluar pritshmërinë, ose ndoshta edhe jo, duke qenë se gjithnjë i referohet vetes si Zoti në tokë. Ndërsa prêt të njohë skuadrën e tij të re në janar, nëse do të jetë ende tek Los Angeles Galaxy apo Milan, suedezi zbavitet në Instagram. Ibrahimovic ka postuar një fotomontazh në të cilin ka zëvendësuar mbretin e Suedisë Carlo XVI Gustavo dhe është në krah të mbretëreshës Silvia. Dedikimi nuk lë asnjë dyshim: “Zëeden” (lojë fjalësh mes fjalëve Zlatan e Sëeden) si për të nënkuptuar se ai është mbreti i vërtetë seudez.


View this post on Instagram

Zweden

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu