• |
ide | kryesore

Paris Hilton flet për publikimin e videos intime,’Ishte si përdhunim’

Paparazzi, Slider

Publikimi i videos së seksit të Paris Hilton me ish-të dashurin e saj Rick Salomon,“1 night in Paris” ndryshoi tërësisht jetën e Hilton dhe për këtë ajo ka folur në filmin dokumentar të ri “The American Meme”.

” Realisht brenda natës, e gjithë jeta ime ndryshoi… çdokush po tallej me të. Nuk dola nga shtëpia për disa muaj. Ndihesha e turpëruar. Më dukej sikur të gjithë rrugës qeshnin me mua.”- është shprehur Hilton.

“Ishte sikur të më përdhunonin. Më dukej sikur humba një pjesë të shpirtit tim dhe u përfola për të në mënyra mizore dhe të liga.”- tregon më tej Hilton.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu