• |
ide | kryesore

Pas ofendimeve për punën e saj dhe Justin, Hailey ka diçka për të thënë

Paparazzi, Slider

Qëkur lidhja e tyre u bë publike, ka pasur shumë komente të cilat për modelen kanë ndikuar negativisht. Këtë problem ajo e ka adresuar në rrjetet sociale, pasi sipas saj Instagrami është burimi i të gjithë negativitetit.

“Është e vështirë të fokusohesh në mirëqenien tënde dhe shëndetin mendor kur sa herë që hap Instagramin dikush është duke sulmuar punën tënde ose lidhjen tënde ose domosdoshmërisht një nga gjërat në jetën tënde që janë positive. Thjesht nuk besoj se ne jemi të destinuar të jetojmë jetën kur ndikohemi kaq thjesht nga mendimi i një të panjohuri për diçka që s’ka të bëjë aspask em të. Duhet të hedhim një hap pas dhe të kuptojmë që duhet të shprehim më shumë dashuri dhe inkurajim për njëri-tjetrin në vend që vazhdimisht të sulmojnë dhe gjykojmë të tjerët. Dhe nuk do i lejoj njerëzit të më bëjnë të ndihem sikur po bëj diçka gabim kur jam thjesht duke shijuar jetën dhe duke qenë e lumtur.”- është shprehur Hailey.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu