• |
ide | kryesore

Ermal Meta, i ftuar në festivalin e 57 të RTSH-së

Paparazzi, Slider

Ermal Meta këngëtari me origjinë shqiptare  i cili karrieren e tij e ka zhvilluar në Itali do të jetë supriza e e edicionit 57 të Festivalit të Radios Televizionit Shqiptar. Ai  nuk do të konkurojë në festival por do të prezantojë  një projekt të tij. Kjo është hera e parë që këngëtari merr pjesë në një festival në Shqipëri dhe prezenca e tij është me të vërtetë surprizë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.