• |
ide | kryesore

Enca përfshihet në mashtrim, reagon në rrjete sociale (Foto)

Paparazzi, Slider

Ajo ka denoncuar publikisht një fenomen që po ndodh rëndom në emër të saj.

Ajo shprehet se shumë persona po hiqen si menaxherët e saj dhe po përfitojnë para duke i rezervuar takime në club-e të ndryshme, për të cilat ajo nuk është në dijeni.


‘Kohët e fundit kam dëgjuar/ ndodhur disa raste kur persona të paautorizuar, shpesh edhe të panjohur për mua, përgjigjen për datat e mia të koncerteve, marrin pagesa nga clubet?! Duke i mashtruar për evente mbi të cilat nuk jam në dijeni”, shkruan Enca.

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu