• |
ide | kryesore

Video/ Lewandowski udhëheq Bayern në Amsterdam Arena

Sport, Video

Bayern ka dy rezultate në tre në favor përballë Ajax, për kryesimin e Grupit E, por në minutën e 13 ka dhe një gol më shumë në anën e tij. Robert Lewandowski ka shënuar golin e avantazhit në Amsterdam Arena, duke kurorëzuar në mënyrën më të mirë dominimin e minutave të para nga bavarezët.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.