• |
ide | kryesore

LAJM I FUNDIT/ Rama reagon në Twitter: Jam gati për 8 pikat e studentëve

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka bërë një tjetër përpjekje për të bindur studentët. Në një postim në Twitter pas fjalës në sallën e Kuvendit kreu i qeverisë shkruan se është gati të plotësojë të 8 pikat e studentëve.

Miq! Kori i protestës kur s’të dëgjojnë është domosdoshmëri. Refuzimi në kor i Dialogut është dobësi. Ju duhet ta dini që UNE JAM ME JU. Jam gati për të 8 PIKAT. Duhet të diskutojmë si e kur do të realizohen. Nëse ju s’doni ta kuptoni këtë,vazhdoni mbajini peng të 8 PIKAT. Unë ju pres🤗” – shkruan Rama në Twitter. ©LAPSI.al


7 Comments

  1. Nuk arrij te kuptoj kush nuk e do dialogun. Studentet i kishte perballe kuvendit, pse doli nga dera e pasme dhe nuk dialogoi me ta?

  2. Jam dakord, por do diskutojme se kur dhe si, dmth kurre. Ky kujton se po flet me ndonje fshatar te ti pit Taulant Balla

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu