• |
ide | kryesore

Rama: Ata që kalojnë natën para kryeministrisë nuk janë studentë, por militantë partie

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama sulmoi mbrëmjen e së enjtes studentët që prej 3 netësh qëndrojnë gjithë natën para zyrës së tij duke i quajtur militantë partie.

“Ata që qëndrojnë aty gjithë natën le ti rrinë aty edhe 40 vjet. Ata nuk janë studentë, por militantë partie. Ata financohen me batanije, ushqime dhe ngrohje nga partitë politike” – tha Rama në studion e emisionit “Opinion”.


6 Comments

  1. Kjo eshte e vertete, ca motivi ka nje studente qe proteston gjate dites te kaloje naten aty e te mos shkoje ne shpi? Vetem nje, shtyhet e financohet nga partite politike!

  2. Juve ju sillnin buke ne greven e urise o zagar muti .Qe nga Rudina Xhungat e me radhe apo nuk te kujtohet .Keta i mbeshtesin qytetaret per kauzen e tyre o i droguar dhe ju cojne ushqime dhe batanije se nuk mund ti lene sic po i le ti o kriminel.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu