• |
ide | kryesore

Shikoni LIVE/ Shiu dhe i ftohti nuk ndal studentët, të gjithë mblidhen para kryeministrisë

Lajme, Të fundit

Protesta e studentëve hyri këtë të premte në ditën e 10-të. Disa prej tyre nuk i janë ndarë për asnjë moment protestës duke e gdhirë tërë natën në të ftohtë dhe shi para Kryeministrisë. Edhe sot studentët u mblodhën sërish në fakultetet e tyre për të marshuar më pas drejt godinës së kryeministrisë në bulevardin Dëshmorët e Kombit. Pavarësisht kushteve të këqija studentët e kanë vijuar protestën. Tubime të ngjashme janë mbajtur edhe në Elbasan, Korçë dhe Shkodër. ©LAPSI.al1 Comment

  1. Kembengulja ne te drejten universale per dituri me standarte ,eshte kyci i suksesit te per ato qe duan te perparojne shoqerine,kudo,aq me teper nje vend folklorit si i yni.
    Vazhdoni.Eshte e drejta e juaj dhe pa dyshim do keni rezultate!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu