• |
ide | kryesore

FOTO/ Lista “e zezë” e policisë së Lezhës me 33 të kërkuarit e rrezikshëm

Lajme, Të fundit

Publikohet “lista e zezë” e personave më të kërkuar për qarkun e Lezhës. Kjo drejtori ka bërë publikë fotot dhe emrat “më të kërkuar” që rezultojnë të shpallur në kërkim për vepra të rënda penale. Shumica e tyre janë të dënuar për vrasje të kryera në kohë të ndryshme.

“Ja personat më të kërkuar nga Policia në qarkun Lezhë. Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo aplikacionin ‘Komisariati dixhital’, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, – thuhet në njoftimin e Policisë Shtetit.


ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu