• |
ide | kryesore

Niko Komani:Këto janë artistet që vishen më keq,Valdrin Sahiti kopjac

Paparazzi, Slider

Dy nga të ftuarit te Shiko kush luan u vendosën përballë njëri-tjetrit dhe dhanë mendimin për stilin e personazheve shqiptarë.


Bëhet fjalë për Sara Kolamin dhe stilistin Niko Komani. Ata folën për personazhet me stil dhe pa stil, stilistët që huazojnë dhe shumë të tjerë.


Ndërkohë që Sara zgjodhi të mos përgjigjet, Niko tregoi që personazhet pa stil në të veshur janë Ingrit Gjoni dhe Anjeza Branka. Ai u shpreh se edhe më parë ka pasur këtë mendim për to dhe e ka thënë.

Ai gjithashtu tregoi se designer-i shqiptar që huazon dhe kopjon më shumë është Valdrin Sahiti. Por përtej kësaj, ka edhe politikanë që vishen me stil dhe për këtë Sara dhe Niko ishin të të njëjtit mendim: Edi Rama, Erion Veliaj dhe Grida Duma.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *