• |
ide | kryesore

Video LIVE/ Shikoni ç’po ndodh te Unaza e Madhe

Lajme, Të fundit

Vijon protesta e banorëve të Unazës së re, të cilët kërkojnë anulimin e projektit të Unazës së madhe. Dhetëra protestues kanë dalë në protestë edhe mbrëmjen e së dielës duke kërkuar anulimin e projektit dhe kanë bërë thirrje kundër kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij. Në mbështetje të banorëve ka shkuar edhe kreu i PD, Lulzim Basha. Ai tha se kjo është një megaferë korruptive që ka të përfshirë zyrtarë të lartë të qeverisë.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu