• |
ide | kryesore

Video/ Mane spektakël në zonën e United: 1-0 për Liverpool

Sport, Video

Ndeshja më e rëndësishme e javës në kampionatin anglez, po vendoset momentalisht nga Sadio Mane. Sulmuesi i Liverpool ka shënuar golin e avantazhit për të kuqtë në Anfield Road, duke ndëshkuar Manchester United në minutën e 24. Senegalezi ka kontrolluar topin dhe ka mundur De Gean në mënyrë spektakolare, në qendër të prapavijës së Mourinhos.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.