• |
ide | kryesore

Video/ Shaqiri shkatërron Manchester me golin e dytë personal

Sport, Video

Në Anfield Road është mbrëmja e Liverpool dhe mbi të gjithë Xherdan Shaqirit. Karta fituese e Jurgen Klopp shënon edhe golin e dytë 10 minuta nga fundi, duke rrëzuar shpresat e Manchester United për një pikë përballë të kuqve. Shaqiri, në fushë në minutën e 70, shënoi edhe golin e dytë personal në minutën e 80, duke i cuar shifrat në 3-1.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.