• |
ide | kryesore

FOTO/ Makina bie në humnerë, vdes drejtuesi 50-vjeçar

Lajme, Të fundit

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mbrëmjen e sotme në Kurbin.
Një automjet ka dalë nga rruga në Shkopet dhe ka rënë në humnerë.
Nga aksidenti ka gjetur vdekjen drejtuesi i makinës, Kol Bruka 50 vjeç nga Mati.
Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *