• |
ide | kryesore

Video/ Strakosha pëson gol pas një minute në derbin e portierëve shqiptarë

Sport, Video

Atalanta kalon në avanatazh në minutën e parë të ndeshjes kundër Lazios, pas një pasigurie të mbrojtjes laciale. Në derbin e portierëve shqiptarë ku përballë janë Etrit Berisha dhe Thomas Strakosha, portieri i Lazios pëson gol pas 60 sekondash i ndëshkuar nga Duvan Zapata.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu