• |
ide | kryesore

10 personazhet më të ndjekur në instagram

Paparazzi, Slider

‘Instagram-i’ ka arritur të kthehet në biznes dhe këtë e kanë vërtetuar vetë ata që bëjnë pjesë në listën e personave më të ndjekur.
1. Cristiano Ronaldo (148.6 milionë ndjekës)
2. Selena Gomez (144.5 milionë ndjekës)
3. Ariana Grande (139.3 milionë ndjekës)
4. Dwayne Johnson (125.0 milionë ndjekës)
5. Kim Kardashian (122.5 milionë ndjekës)
6. Kylie Jenner (121.7 milionë ndjekës)
7. Beyoncé (121.6 milionë ndjekës)
8. Taylor Swift (113.9 milionë ndjekës)
9. Neymar (107.7 milionë ndjekës)
10. Lionel Messi (103.8 milionë ndjekëLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu