• |
ide | kryesore

Mos i humbni memet/ Nuk është tallur njeri më keq me Lulin dhe Monikën

Pikante

I njohuri Genc Sejko që ka bere emer për memet e tij anti Rama nuk e ka kursyer fantazinë e tij edhe pes sakrificën e Lulit dhe Monikes për të shkelur mbi interesin personal duke sakrifikuar për të hyrë në parlament në emër të studentëve.

 


L’image contient peut-être : 1 personne, costume et texte L’image contient peut-être : 2 personnes, mème et texte L’image contient peut-être : 4 personnes, texte

2 Comments

  1. Cfare perfaqson Opozita ? Individe te kriminalizuar duke filluar nga Gerdeci , vrasjet e 21 Janarit dhe afera te pafundme per interesat e tyre vetiake .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu