• |
ide | kryesore

Rama përgjigjet pas vizitës në UBT: Askush nuk ka tradhëtuar askënd

Lajme, Të fundit

Pas takimit të kryeministrit Rama me studentët në “Universitetin Bujqësor” dhe akuzave të bëra për vizitën e tij të beftë e të palajmëruar, ka ardhur dhe reagimi i tij.


“Shumë faleminderit studentëve e pedagogëve të Bujqësorit për Dialogun e dobishëm që zhvilluam. Askush nuk tradhëtoi askënd, e në fund të gjithë dolëm më të informuar lidhur me psenë e Dialogut, situatën e universitetit, problemet specifike të Bujqësorit dhe procesin e zgjidhjeve”, u shpreh Rama.


2 Comments

  1. Cfare ben -pa besia-e pedagogeve -bythe lepires-mundohen ne c’do menyre vetem per te fabrikuar takime me -psikopatin kryeminister-dhe per ti servirur takime per dialog me studentet .Turp-

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu