• |
ide | kryesore

50 Cent tregon dekorimin e pemës, ‘Kjo është fal ish të dashurës’ (Foto)

Paparazzi, Slider

Ai ka ndarë me ndjekësit në Instagram pemën të dekoruar me… gjërat e ish të dashurës. Në pemë janë varur shumë këpucë me takë, dhe nën të kutitë e këpucëve që duket se janë të markës Christian Louboutin.

“Nuk munda të gjeja topat për pemën time, kështu që gjërat e vjetra të ish të dashurës funksionuan. Po, ajo duhet të largohej me ato që erdhi.”- shkruan reperi.

Kështu ai ka nënkuptuar se këto janë të gjithë dhuratat që ai i ka blere.

 

View this post on Instagram

 

I couldn’t find the balls for my tree, so my Ex old shit a work yeah she had to leave with what she came with. LOL

A post shared by 50 Cent (@50cent) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu