• |
ide | kryesore

Del kënga për Alket Rizain, ‘çmenden’ grekët… (VIDEO)

Syri i Lapsit

Një reperer grek i ka kushtuar një këngë Alket Rizait, që ka sjellë reagume të shumta. Alket Rizai, i njohur në Greqi për arratisjet e tij të bujshme, sidomos ajo me helikopter nga Burgu i Korridhalosë, është kthyer në hit duke u bërë edhe pjesë e klipeve muzikore. Siç mund të shihni edhe nga kjo video, ai është bërë mjaft i njohur ku klipi i publikuar ka arritur mbi 20 mijë shikime. Ai u bë i njohur si shqiptari që është arratisur dy herë nga burgjet greke me helikopter. Alket Rizai është arratisur 2 herë me helikopter nga burgu i Koridalos. Tentoi arratisjen e tretë duke marrë peng 6 policë të burgut të Malandrinos. Për momentin ndodhet në burg, ku vuan dënimim me burg perjete.

3 Comments

  1. O Bushat, o bysqim i vogel. Po ne ne Greqi jemi dhe nuk pame ndonje Grek te cmendur nga kenga. FAKE NEWS dhe CLICK BAIT. E shet edhe sumen per ca klikime o shkerdhat e vogel.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu