• |
ide | kryesore

Plas gallata/ MEME pa fund në internet për takimin e Ramës në Vlorë (FOTO)

Pikante

Takimi kryeministrit Edi Rama në Vlorë ishte padyshim “shuplaka” e vërtetë që Rama mori nga studentët. Por batutat e studentëve nuk janë ndalur me kaq pasi në internet gëojnë MEME-t për këtë takim ku sigurisht thumbohet keq kreu i qeverisë. Dhe meqë Rama thotë se i pëlqen MEME-t ia kemi mbledhur ato më pikantet që qarkullojnë online. ©LAPSI.al

Fotografia e Artur Shino

Fotografia e Genc Sejko Fotografia e Genc Sejko Fotografia e Genc Sejko Fotografia e Brryli Broadway Fotografia e Brryli Broadway Fotografia e Lolita. Fotografia e Dibra Ime 1-23 (1) 13-10 prot4 prot6

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu