• |
ide | kryesore

Rëshket Rama: “Po e çoni protestën për lesh, po ta merrja unë në dorë e dija ku e çoja”

Arkiva, Të fundit

Pasi i dolën jashtë nga salla të gjithë ata që rrefuzojnë “dialogun” me të Rama filloi një monolog të gjatë. Me përjashtim të ndonjë studenti të mbetur që u solidarizua me ata që ikën, të tjerëve që do i fuste në sallë me detyrim Rama i mbajti një fjalim të gjatë që edhe shpesh studentët e vunë re. Por kulmi arriti kur në delir e sipër kryeministri i’u hakërrye studentëve:”Ju po e çoni protestën për lesh, të isha unë në krye të saj e dija se ku e shpija “.


Kjo nuk është hera e parë që Rama sillet në të njëjtën mënyrë. Ai edhe në emisionin “Opinion” tha se studentët ishin me të dhe e mbështesnin atë.


©Lapsi.al

13 Comments

 1. Ky ose eshte budall, s’mbush mire ose krahasohet me njerezit mesatar, qe i ka dhe votues! E imagjinoni cfare kryeministri kemi?!

 2. …..Mbajeniiiii,,,,,se raaaaaa, Shpejt ne ndihme i vije butaket, e larvat e sektit, por qe perseri era ngordhje i bije ketyre zabrahaneve.

 3. Studente te paedukate! Nuk i flitet nje me te madhi ne moshe ashtu, ai mund te ishte babai i juaj. Nuk i flitet ashtu kryeministrit te vendit!

 4. Hohohoho Piktori ka shku per lesh, e priteshmja, nuk kena PA gjo aala.
  ”Ju po e çoni protestën për lesh, u qan hallin bashkeprotestuesi qe e vone perpara si qen te zgjebur kalamajte,…. Sharlatani sus!!!
  Studentet e Vlorës pacin nder e te mira plot e plot,
  KWSHTJELLLAT NE SURREL I PASHA BO ME PARET QE KA FITU SI TRAFIKANT IKONASH, THA.
  Thonjpalari qe hante I babezitur makarona ne tas.
  Kujtoj qe kur mori at medaljen Kalores ( hihihi, 2 Kalores Mafioze
  ka sot bota, ky perversCipllaku, Shpellari Vicidols tjetri. Me veteshpallje)
  tha qe dikur artist, bohem demek, ne Paris, sot Kalores ( I fytyresVrerosur plus te dhjerosur live) huhuhu huh

  Ja I dhjerosuri :
  të isha unë në krye të saj e dija se ku e shpejt….
  Delirant I drogum ne faze terminale, per tu dhemys Gomori zahos….

 5. Lal Kros o Lal Kros,
  Vete shkrun – vet vulos,
  Hi hihihihihihi

  Lala qe Burre, kurse
  Ky Krosuqi mbulu me gelboqe
  Vajton zgjeburisht: ëeeeee,
  Te Isha une biri krv.
  e Dija ku ju coja!!!!
  Pooor, mos I folni Shoferit (TimonieritBotnor,
  Kalorsit te Legionit te Nderit
  Yyyyfffff
  DHE te Fjales, pfff,
  dhe te… Dhe te….)

  S’e kemi dyshim, or I mbulumi me gelboqe, ku po na con!

  Se arrinte ne ket pike s’ e besonte kush!
  Kujoni Saliun meitqe veç. fshinte djerset e ftohta do kohe te shkuara….

  Pritet qe Ky Krosuqi
  Ene pak te filloje ululimen:
  —Oooooooooooo milet,
  E di une ku ju shpie,
  me degjoni, Ore Muu
  Mu ore muuuuuuu
  Qe pjell Flori….

  Mjereziu.

 6. Ky Palla ka pjell Flori ne Paris dhe e mori nano thonjpalare…. Erdhi ne derexhene ku eshte sot,
  kueku me liksht se trafikant ikonash mbi tas makar on ash…
  Me ato florinjte po bon ato keshtjellat ne Surrel.
  Ai tjetri boni prokopi me fiq, ai gjiknuri kushedi CA pjell….
  Ai… Ai….
  Ai trafikanti prostitutave
  Del MO I ndershmi.

  Ej,
  CA do bohet Surreli ktij floripjellsit
  Botnor, thoni ju?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu