• |
ide | kryesore

Video/Si ia prene studentet Ramës fjalën në grykë duke dalë nga salla

Syri i Lapsit, Të fundit

Ja momenti kur studentet e Vlores braktisin takimin e Rames.

4 Comments

  1. E bukur kjo o stalin, por ndonjehere duhet te ndalosh dhe tja thuash gjerat ne sy pavaresisht se i fole gurit, se kur te vij dita do ti thuash ta pata thene dhe kercet lapra syve pastaj.

  2. Studente te paedukate! Nuk i flitet nje me te madhi ne moshe ashtu, ai mund te ishte babai i juaj. Nuk i flitet ashtu kryeministrit te vendit!

    1. Normalisht ashtu duhet të jetë siç thua ti moj Bukra, që të rijtë duhet të respektojnë prindërit.
      Por kur një student ka për baba një injorant e psikopat që veç ofendon, ka ndodhur që jo vetëm ja kanë kthyer fjalën por edhe e kanë mohuar fare si baba.
      Nese je vërtetë femër ashtu siç paraqitesh me pseudonim, si do të ndjeheshe ti nëse yt atë do të dilte publikisht me hallatet jashtë ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu