• |
ide | kryesore

VIDEO/ Muç Nano: Më vjen turp prej Ramës, mu duk si i droguar

Lajme, Të fundit

Për herë të parë analisti Mustafa Nano ka kërkuar largimin e kryeministrit Edi Rama duke e konsideruar qëndrimin e tij në detyrë si të përfunduar.

Në studion e emisionit “Opinion” ku po diskutohej protesta e studenteve, Nano tha se “i vinte turp prej tij si kryeministër” duke shtuar se “nuk e kuptonte pse Rama rri ende në këtë detyrë”.


Por nuk e la me kaq. Nano tha se edhe në emisionin “Opinion” të një jave më parë sjellja e Ramës i ishte dukur e çuditshme, “njëlloj si një i droguar”. ©LAPSI.al

17 Comments

 1. Skifterat do fillojne te lepijne ate qe kane beshty gjithe keto vite kunder mucit,filloni shpellare Lepirjen qe ju karakterizon.

  1. i pa emer e me mut ne tru.mut nano dhe fatos nano jan derrat me te mdhenj te kombit pas enverit,ramizit,mehmetit,ruqit,metes e edvin qelbesir rames.keta me punen e tyre e ben ramen kryemut.

 2. Intresant. Muçi dyshon se mos Rama është i droguar?! Por, nëse , vërtetë nuk është i sigurtë, le t’ i rekomandojë për të bërë testin e drogës dhe të heqim çdo dyshim. Dikur Muçi thoshte se nga fekalet e halet mund të prodhojmë mjaltë. Paska qënë i gabuar. Tani është qartësuar. Bravo Muç! Ke fillua me më pëlqy.

 3. Perse i vjen keq nje te paemer, qe si jashteqitje e historise, e debil kuqal, na jep gjithmone mend, apo mundohet, dhe si gjuetar sigurims na quan skiftera, po ti more lekure opinge ne cfamilje ben pjese? A po te vikerka keq, qe ky qe i beri thirrje psikopatit ne 13 medhjeten,,,,,te bashkohen tere qelbesirat qe te rrezohet Berisha,,, atehere, e deri me sot te ka pelqyer, sot, ky si vellezerit e tije brenda soit, kerko te dale nga ai stan qelbesirash, bashke me ju korbezinjte e psikopstit. Nuk pret demokracia nga Muci mendim, por kur e ka pare qe i rrjedhuri i qeverise po shterron ne cdo dite, edhe Muci ben sikur eshte me kohen e studenteve, e ato opozitare, por vetem ju kodoshet e pa emer, kopile ferrash te sektit s;po e kuptoni se ne c;gjendje jeni, dhe eshte i tere vendi. Funderrina te shoqerise, e demokracise do ngeleni, se aq keni ne bagazhin e injorances kuqale>

 4. Ramen po e poshterojne gjitheandej, student analiste media , me thene te drejten eshte bere per te ardh keq. Po si ka mundesi qe nje njeri psikopat arrogant mosperfilles, te bjerre ne kete derexhe, ne keto pozita. Ne kushte normale ne cdo vend tjeter, per dinjitet dhe ego mund te ofronte doreheqjen per nje zgjedhje tjeter brenda se majtes.
  Por ky pafillo nuk e ben. Nuk mund ta bej se eshte i dhjere i zhytur ne M.. deri ne fyt.
  Fatin e nje hajduti do kesh.
  Dhe dicka.. emisioni i djeshem OPINION , nje nga me te miret deri tani.

 5. Skifteri eshte shpend shume ,shume heret me lart se-Sorrat-Mavi-qe ushqehen vetem me kerma o -Xixa-pse merzitesh i pa emri i ridhjerjes e ka te degjuar ate fjale dhe ate di ai, tamam si papagallet qe mesojne nje fjale nga tjetri dhe e perseritin c’do radhe .

 6. Mucmuci duhet te dukej i droguar qysh kur sulmoi si Lejfen apo si Laje, Akademiket. Qe i shkundi per shpatullash, qe i denigroi ky fare i shkalluari. Me ndhmen e Lizave e te Harribove, te Kecapeve, te Biblotekareve etjetj, mori pervec tepsise edhe kusine. U ulen malet e u ngriten halet e porthalet. Ktyre mostrave qe nga injoranca shpreheshin ce du doktoraturen se nuk du me u ba mjek, kur pyesnin kush eshte ky totali qe merr rrog ma shum se un, kur ju thonin se ka ardhe nje email e kto i thoshin fute brenda, e shum store si kto, jua ka marre edhe kusine. Kush ka pas moter, nane, gru e vajze te bukur jua kan shalu. Mbajeni mend kur hajvani te dal hipur mbi kale me shpate ne dore. Thjeshte eshte nje idiot patologjik. Po te mos ishte kjo opozite qe eshte ai do te ishte ne cmendine ne Vlore.

 7. Kjo proteste nuk mund te jete rastesore. Koha do e tregoj. Eshte vetem fillimi , dhe sa vjen dhe me e forte dhe imponuese do behet. Nuk zgjidhet ajo duke shkarkuar bordin, as duke bere sikur do zgjidhesh , gjera te pazgjidhshme.
  Ka arritur aty ku s’mban mend. Ardhja e Rilindjes ne pushtet i ka renduar dhe me shume gjerat. Eshte vrare shpresa, shtuar fukaralleku. Korrupsion galopant , kudo vidhet si nje cete e leshuar ne administrate pa fre. Duket se ky vend nuk qeveriset. Gjithcka jashte kontrollit. Kryeministri Rama dhe pse 5 vjet ne pushtet, heq cdo pergjegjesi nga vetja, ben si viktime dhe si i paditur. Do mbahet mend si kryeministri Zamir Manes, Cet Kastrati, Vilma Nushit, Tan Dulakut, Cim Fushes, Bashkim Ulajt e pak te tjereve.
  Po te tjeret ne kete vend , ca do bejne, ca do hajne, ku do shkojne?!
  Kanabizove gjithe vendin, ndertove qeverine me te dobet ne keto 30 vjet, dhe koncensione kot me kot ne vlera qe buxheti shtetit nuk ka kurriz ti mbaj, vjedhja qe bere ne vetem dy tendera, ne 30.000.000 Euro, qe u denoncuan, mbi te gjitha sjellja jote prej deliranti ironik, nje skizofren i vertete.
  Zgjidhja e vetme eshte te kuptosh dhe te ikesh ne kohe, bashke me banden qe kryeson. Nese do kishe nuhatje, duhet me kohe te largoje shushunjat qe ti me deshire dhe besim ke zgjedhur si Gjiknuri, Ahmetaj, Dako, Cela , Sejdini, Qendro e shume te tjere.
  Por ti e ke te pamundur, se kane ndare leket me ty.
  Nese do ishe i paster do ti hiqje si ata drejtoret e hipotekave, spitaleve e ku di une, live ne tv. Ky ishte dy standarti jot.
  Shkelmin ne fyt fukarait, dhe lepirje ndaj te pasurve , miqve te oborrit.
  Tani shporru sa nuk eshte vone.

 8. E parashikova qe do dilnit te lepiheni me njeri tjetrin te vjeter te rinj skiftere shpellare maloker skutha pushta bythqira kurva me pseudonime te sigurimit vazhdoni lepirjen,por mos harroni shishet e shurres per saliun dhe pampersat se ka filluar te dhjese per ju qe te keni me cfare te mereni,kur te mbaroni lepirjen hani nga muti saliut se per ju eshte Mjalt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu