• |
ide | kryesore

Video/ Show i Sergio Ramos në Emiratet e Bashkuara Arabe: viziton xhaminë i veshur si sheikh

Sport, Video

Real Madrid ka patur ditën e lirë, pas kualifikimit në finale të Botërorit të Klubeve, që po luhet në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe e ka shfrytëzuar në mëntrën më të mirë. Në Abu Dhabi, Benzema, Varane e mbi të gjithë Sergio Ramos kanë përfituar për të bërë turistin, duke mbajtur veshjen tipike të sheikhëve. Kapiteni i Blancos ka vizituar edhe Xhaminë e Madhe të Sheikh Zayed duke mbetur i befasuar: “Një nga vendet më të bukura që kam parë ndonjëherë”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu