• |
ide | kryesore

FOTO/ Shikoni ku e kanë vënë studentët fytyrën e Ramës

Lajme, Të fundit

Studentët kanë ndërprerë përkohësisht protestat, por jo talljet ndaj kryeministrit Edi Rama. Në rrjetet sociale qarkullojnë këto foto të cku duken të rinj që kanë stampuar në bluzat e tyre foton e Ramës që lutet: “Kur do flasim?”. Në këtë mënyrë ata ironizojnë kërkesat e Ramës për dialog që u bën thirrje nga Instagram.  Thumbimet në rrjetet sociale kanë qenë mënyra pikante e të rinjve gjatë gjithë kësaj protestë që zgjati 17 ditë dhe që pritet të rifillojë në janar nëse Rama nuk plotëson 8 kushtet e tyre. ©LAPSI.al5 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu