• |
ide | kryesore

Dhurata luksoze e Kanye për Kim

Paparazzi, Slider

Kim Kardashian ka marrë nga bashkëshorti i saj Kany Ëest hic më shumë e hic më pas se një shtëpi 14 milion dollarëshe.


Në fakt nuk është një shtëpi e zakonshme sepse ka përmsata e një vile gjigande e cila sipas TMZ ka 4 dhoma, 5 tualete, dhe një tarracë super gjigande për të pshuar. Nuk mungojnë sallonet e mëdha të ndënjes të cilat janë të përshtatura për familjen e Kim. Sikur mos të mjaftonte kjo shtëpia ndodhet në një prej vendeve më të bukura në botë siç është Miami.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.