• |
ide | kryesore

Loredana dhe Mozzik rikthehen me koncerte

Paparazzi, Slider

Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë çifti ka vendosur t’ju kthehet aktiviteteve të tyre muzikore.

Dhe këtë sapo na e tregoi Loredana me një foto në Instastory ku tregon se ata po kthehen në Prishtinë ku do të kalojnë ditët e fundit të vitit. Mësohet se sot Loredana dhe Mozzik do të performojnë në një klub nate në Ferizaj, ndërsa më 1 janar do të ndodhen në Zvicër për një tjetër koncert.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu