• |
ide | kryesore

Almeda Abazi tregon videon ku shfaqet shtatëzanë (Video)

Paparazzi, Slider


Almeda Abazi është në muajin e 5-të të shtatzënisë. Në një instastory që ka postuar disa orë më parë, ajo duket mjaft energjike teksa nis të kërcejë sapo dëgjon muzikën. Menjeherë, ajo ka nisur të qeshë dhe të përkëdhelë bebushin e saj në barkun e rrumbullakosur. Sipas lajmeve të deritanishme, mendohet se Almeda dhe Tolgahan do ta quajnë djalin e tyre Efhan.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *