• |
ide | kryesore

Detajet/ Si humbën jetën 2 pogradecarët duke peshkuar në rezervuar

Lajme, Të fundit

Ramazan Kojtari dhe Arben Pupa janë dy personat që humbën jetën sot tragjikisht në rezervuarin e Bradomirës në Pogradec teksa peshkonin. Trupi i 50-vjeçarit Pupa është gjetur dhe është nxjerrë nga uji prej banorëve të fshatit dhe shërbimeve të Policisë në vendngjarje. Ndërsa për 56-vjeçarin Kojtari, banues në fshatin Bradomirë, po vijojnë kërkimet si dhe pritet ardhja e polumbarëve, për të bërë të mundur gjetjen e tij. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu