• |
ide | kryesore

FOTO+VIDEO/ Aksident i frikshëm në rrugën “5 maji” në Tiranë

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në rrugën “5 Maji” në Tiranë. Aksidenti është regjistruar rreth orës 21:00, por dhe deri tani nuk raportohet për persona të lënduar. Dinamika duket e frikshme pasi një automjet është përmbysur. Forca të shumta policia kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e aksidentit. Fotot i ka publikuar në profilin e tij në Facebook gazetari Eduard Ilnica. 2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu