• |
ide | kryesore

Ndryshimet e Selena Gomez për këtë vit

Paparazzi, Slider

Selena Gomez këtë vit duket se do e kalojë më familjarët e saj. Ajo ndryshe nga vitet e tjera vendosi që këtë vit ta kalojë pranë njerzve që do, duke parë televizor. Edhe pse mund të duket e mërzitshme Selena preferoi qetësinë dhe ngrohtësinë familjare më shumë sesa festat e çmendura me miqtë. Ajo shprehet se ka arsyet e veta dhe mjafton të përmendim faktin se gjatë 2018 ajo pati një periudhë mjaft të vështirë. Që nga martesa e ishi-t të saj Justin Bieber e deri tek shtrimi në spital për arsye shëndetësore. Për Selenën ky vit ka qenë një vit mjaft i ngarkuar emocionalisht. Edhe pse këngëtarja pati një shok dhe shëndeti i saj mendor u përkeqësua ajo u shfaq e lumtur dhe e shëndetshme në fillim të këtij muaji.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu