• |
ide | kryesore

Bebe Rexha, me valle shqiptare në Times Square (Foto)

Paparazzi, Slider

Ajo ka performuar mbrëmë në Nju Jork me rastin e ndërrimit të viteve.


Këngëtarja përveç performancës, është argëtuar në maksimum bashkë me familjen dhe shoqërinë.


Në një video të postuar në Instagram, këngëtarja shihet duke vallëzuar në mes të Times Square, ndërsa po argëtohej në maksimum.‘Së pari të vallëzojmë në skenën e Times Square’, ka shkruar ajo.

bebe_rexhaa.jpg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *