• |
ide | kryesore

Flori Mumajesi tregon publikisht, ‘Kam humbur dëgjimin’

Paparazzi, Slider

Pjestarët e labelit Threedots janë të ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku përvec lojrave dhe muzikës kanë treguar edhe disa gjëra për të cilët nuk kanë folur më parë.


Teksa luanin lojën “Sa e njohin njëri tjetrin”, Luana i ka pyetur se cili prej tyre nuk dëgjon mirë nga njëri vesh. Të katërt cunat kanë ngritur tabelën me emrin e Florit dhe pas kësaj, producenti ka treguar arsyen se si ka humbur dëgjimin teksa ka qenë i vogël. “Kur kam qenë rreth 13 vjecc, nuk kisha mundësi për kufje dhe dëgjoja muzikë me boks. Nga kjo humba dëgjimin në njërin vesh rreth 60 %, por tani është duke u rikuperuar dhe ka arritur në 70 % duke u rregulluar, vazhdon të jetë në progres”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.