• |
ide | kryesore

Publikohet video e Ramës, shfaqet në dush

Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama duket se do të jetë i ftuari i radhës në programin “Xing për Ermalin”. Në videon promovuese të episodit pasues të këtij programi, në një sekuencë, pasi Ermali me humor dëgjohet duke thërritur “Kur do flasim”, Rama shfaqet në dush duke thënë “Po mbylle mor atë gojë”.

Kryeministri duket jashtë kornizës të postit që mban në këtë video. Ky emision do të transmetohet i plotë më 5 janar.


10 Comments

  1. kam pas nji komshie qe quhej Xhevrie dhe kur blente mish e nxirrte ne dritare ta shifshin lagjia(bohet fjale ne kohen e qofte largut). edhe ky si Xhevria

  2. Ore po ky i gjati ben muuuuu , qe eshte psikopat. Nuk shikoni mimiken e fytyres, zgerdhirjen, reagimin. Jemi perfundimisht nje shoqeri ne kalbezim, derisa riciklojme vemje te tilla, qenie te peshtira, fallco , pa kocke.
    Ndersa per Ermalin, si nje personazh qe i ka shterruar me kohe humori, gjithnje e me shume bajat, eshte e vetmja menyre per te mbijetuar. Shet bythen te sandri , duke respektuar Ramen. Keshtu e ka shtyre gjithe kohen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu