• |
ide | kryesore

Video/ Fishekzjarr në “anën B” të shokut: Vidal a je normal?

Sport, Video

Shakatë dhe humori bëjnë pjesë në përjetimet festive dhe nuk janë të rrallë futbollistët që e ekzagjerojnë, por jo deri në këtë pikë. Ajo që bën Arturo Vidal i kalon të gjitha parashikimet dhe postimi i tij është bërë menjëherë viral. Me tepër për shkak të cmendurisë së treguar, se për gjetjen brilante. Në video shfaqet shoku i futbollistit të Barcelonës që ka vënë një fishekzjarr në të pasme dhe ajo që ndodh më pas merret me mend…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu