• |
ide | kryesore

FOTO+18/ Pas 10 vitesh murgeshë, vendos të luajë filma “me pullë të kuqe”

Lapsi Leaks

10 vjet në një kuvend murgeshash i mjaftuan për të qartësuar idetë për jetën. Yudi Pineda, një 28-vjeçare kolumbiane vendosi të braktisë veladonin e murgeshës dhe të nisë karrierën si… aktore e filmave porno.


Sipas “The Sun” ideja për të braktisur rrugën e dedikimit ndaj Zotit i erdhi pasi u dashurua me me profesorin e fesë. Yudi u transferua në Medellin ku takoik më pas njëfarë Juan Bastos, i cili e prezantoi me botën e pornografisë amatoriale pasi zotëronte një portal me video për të rritur ku pjesa më e madhe ishin vajza që pardonin kamerën dhe internetin.


Ndryshimi i profesionit thotë se nuk ia ka lëkundur besimin. Siç ka rrëfyer për mediat lokale ajo thotë se lutet 3 herë në javë. “Në fillim nuk isha mirë me veten time. Ndihesha në faj kur shkoja në kishë. Tani nuk e humb asnjëherë lutjen e së premtes, takimin e së shtunës dhe meshën e së dielës. Ka diçka artistike në atë që po bëj sot, nuk ka asgjë të keqe” – thotë 28-vjeçarja. ©LAPSI.al

Image result for yudi pineda  Yudi Pineda says she now has a new vocation  Her priest reportedly advised her against her new career but she decided to do it anyway  Despite her new role she said has not left religion behind  Her days of covering up in a habit are long gone, she says Image result for yudi pineda Image result for yudi pineda Related image Image result for yudi pineda Image result for yudi pineda Image result for yudi pineda

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu