• |
ide | kryesore

Muzeu i Luvrit më i vizituari, shkak klipi i Beyonce

Paparazzi, Slider

Muzeu më i popullarizuar në botë, Luvri i Parisit, kishte më shumë se 10 milionë vizitorë në vitin 2018.

Ky rekord i atribuohet pjesërisht Beyonce.Sipas mediave numri prej 10.2 milionë vizitorë u rrit për shkak të videoklipit të Beyonce, që u realizua mes pikturave dhe skulpturave të Luvrit.


Videoklipi i Beyonce dhe bashkëshortit të saj Jay Z, ku u shfaq Mona Lisa dhe vepra të tjera me famë botërore, është parë mbi 146 milionë herë në YouTube.

1 Comment

 1. Hello there,

  My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at lapsi.al promoted as a resource on our blog alychidesign.com ?

  We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well
  .
  If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

  Thanks,
  Aly

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu