• |
ide | kryesore

Vjen traileri i filmit të shumëpritur Gomorrah

Stil

Ai është filmi serial italian më i suksesshëm i viteve të fundit. I bazuar në librin me të njëjtin titull, “Gomorrah” të Roberto Savianos, bashkëprodhim i “Sky Atlantic”, “Fandango”, “Cattleya” dhe “Beta Film”, ai është shitur në mbi 120 vende në të gjithë botën. Sezoni i katërt i “Gomorra” do të nisë transmetimin në mars 2019, në “Sky Atlantic”, në Itali. Tani është publikuar edhe traileri i shumëpritur nga fansat i këtij sezoni, të cilin keni mundësi që ta shikoni më poshtë.

1 Comment

 1. Hello there,

  My name is George, and I was wondering if you would like to have your website lapsi.al promoted as a resource on my blog georgemartjr.com ?

  We are updating our broken link resources to include up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved as a do follow link.
  If you are interested in having your site included as a resource on our blog, please let me know.

  Thanks for your consideration,
  George

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu