• |
ide | kryesore

Video për të mos u humbur: Wanda Nara tregon kush komandon në shtëpinë Icardi

Sport

Festat kaluan, por efekti mbetet, edhe pse në fakt sidomos ato të fundvitit janë konsideruar gjithnjë një moment për të lënë gjithcka pas, e për tiu kushtuar zbavitjeve e argëtimeve më të shfrenuara. Ëanda Nara është piëkrisht një nga ato, që argëtimin nuk e lënë kurrë mënjanë, duke u bërë protagoniste e një episodi që shkakton vetëm të qeshura. Kështu, bashkëshortja dhe menaxherja e kapitenit të Inter, Mauro Icardi, e ka parë veten të kalërojë një dem mekanik, të cilit ka ditur ti tregojë personalitet. “Demi nuk mund të bënte asgjë”, ka shkruar ajo. Tani kuptohet kush komandon në shtëpi, apo jo Maurito?


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu