• |
ide | kryesore

Të veshurit më mirë në Golden Globe 2019 (FOTO)

F1, Paparazzi, Slider, Stil

Në përfundim të çdo ceremonie zgjidhen personazhet e veshur më mirë dhe ata më keq.

Edhe në Golden Globe 2019 personazhet janë ndarë në këto kategori. Madje janë dy të tilla: vajzat e veshura më mirë dhe djemtë e veshur më mirë.

Vajzat e veshura më mirë:

Sandra Oh

NBC's '76th Annual Golden Globe Awards' - Arrivals

Camilla Belle

NBC's '76th Annual Golden Globe Awards' - Arrivals

Catherine Zeta-Jones

NBC's '76th Annual Golden Globe Awards' - Red Carpet Arrivals

Penelope Cruz

76th Annual Golden Globe Awards - Arrivals 76th Annual Golden Globe Awards - Arrivals

Djemtë e veshur më mirë:

Christian Bale

Very me wearing my 7th grade tour-de-numerous Bar Mitzvahs uniform.

Evan Peters

Just because I love when Ryan Gosling wore the same thing at Cannes that one time.

Mario Lopez

 

Very...one color.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu