• |
ide | kryesore

OST punime në rrjet, disa zona në Tiranë do të mbesin pa drita

Lajme, Të fundit

Operatori i Sistemit të Transmetimit (OST) ka njoftuar se do të kryejë disa punime në transformatorin TR2 110/20kV 25MVA të nënstacionit Farkë.


Energjia elektrike do të ndërpritet për pasojë në disa zona të Tiranës.


Gjatë intervalit kohor 09:30-11:00, energjia do të ndërpritet në këto zona: Lundër, Vilat dhe Farkë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.