• |
ide | kryesore

Ashley Graham tregon sekretin e martesës së saj, ‘Sa më shumë seks’

Paparazzi, Slider

Ashley Graham gëzon një martesë 8 vjeçare me regjisorin Just Ervin.

Sipas saj sekreti është shumë i thjeshtë: “Thjesht bëni seks.” “Bëni seks gjithë kohës. Edhe nëse nuk ju pëlqen, thjesht bëni seks. Kam kuptuar se nëse nuk kemi bërë seks, bëhemi shumë emocionalë, dhe nëse bëjmë seks, ja shprehim të gjithën njëri-tjetrit. Për ne është thjesht “Oh, le të bëjmë seks”. Dhe pastaj jemi sërish në humor të mrekullueshëm.”- u shpreh ajo për revistën “Elle”.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu