• |
ide | kryesore

Bëhet hit ne rrjet, prezantuesja vesh xhaketën në formën e penisit (FOTO)

Paparazzi, Slider

Një spikere është kthyer në objekt talljeje në rrjetet sociale pas veshjes së saj gjatë transmetimit të lajmeve. Xhaketa ngjasonte me organin gjenital të mashkullit. Samatha Heathëood, prezantuesja në televizionin australian, Channel Nine Tv i ishte sugjeruar një veshje e tillë.

Nuk është kjo hera e parë që shikuesit ‘sy-shqiponjë’ spikasin një gjë të tillë në veshjen e një femre. Por dhe veshja nuk është transmetuar në televizion për herë të parë.


Edhe spikerja e Channel Seven, Mellisa Doyle veshi po të njëjtën xhaketë në ngjyrë të bardhë.

Dhe disa dizajner të tjerë kanë përdorur po të njëjtën ide në vitin 2010.

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu