• |
ide | kryesore

FOTO/ “Lufta” Rama – Meta ndez faqet e para të gazetave të së shtunës

Lajme, Të fundit

Përplasja mes Presidentit të Republikës Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama ka zënë hapësirën më të madhe të titujve kryesore të gazetave që do të dalin në treg të shtunën. ©LAPSI.al


 

1 Comment

  1. Aman ore se vdiqem per nje cike lufte se boll ne paqe.Sa qejf qe te iki ky Rama dhe te vijer Moniqa qe eshte dhe dr.apo prof apo PHD ne hedhjen e shurres.Komandantin e kemi vigjilente dhe te sigurte .Shkulkar afroju sa me shume luftyes se Lesi ja ka marre doren dhe e kthen prap.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu