• |
ide | kryesore

Gjykata hedh poshtë akuzën e Ashley Judd ndaj Harvey Weinstein

Paparazzi, Slider

Akuzat e Ashley Judd për ngacmim seksual ndaj Harvey Weinstein është hedhur poshtë nga një gjykatë federale në Los Anxhelos.

Gjykatësi Philip Gutierrez vendosi të mërkurën se pohimet e aktores nuk qëndronin.Ndërsa akuzat e saj kundër manjatit të filmave se Weinstein i prishi karrierën, mund të vazhdojë ende, tha gjyqtari. Weinstein mohon të gjitha akuzat për ngacmim seksual dhe kërcënime.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu