• |
ide | kryesore

Gwyneth Paltrow, muaj mjalti me burrin dhe ishin e saj (FOTO)

Paparazzi, Slider

Aktorja u martua në shtator me producentin Brad Falchuk dhe gjatë pushimeve të krishtlindjes bënë dhe muajin e mjaltin në Maldive.

Por, at nuk ishin vetëm. Me ta ishte edhe ish-bashkëshorti i Paltrow, Chris Martin.

“Sapo ishim në muaj mjalti, pak ndryshe nga të tjerat, pasi ishim të gjithë si familje e madhe”, -tha aktorja gjatë një interviste për “Live with Kelly and Ryan”. “Me ne ishin edhe fëmijët, ish-bashkëshorti dhe miqtë tanë të ngushtë. Një muaj mjalti modern”. Sipas medies, e pranishme ishte edhe Dakota Johnson, e dashura e liderit të “Coldplay”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu