• |
ide | kryesore

Lindsay Lohan hap klubin në Mykons, tregon arsyen

Paparazzi, Slider

Aktorja së fundmi ka lajmëruar se do të nisë transmetimin e serialit të saj më të ri në MTV të quajtur “Lindsay Lohan’s Beach Club”.

Lindsay ka zbuluar për herë të parë se teksa ishte në pushime me të dashurin e saj në këtë ishull rreth 3 vite më parë ai ushtroi dhunë fizike ndaj saj. “Pasi më goditi vendosa që Mykonos nuk do të ishte një kujtim i keq për mua, unë vendosa ta shëndërroj në diçka tjetër që të marr kënaqësi kur të jem atje”- është shprehur ajo.

Menaxheri i saj zbuloi se Lindsay dëshiron që të largohen nga lokali i saj me buzëqeshje, energji pozitive dhe kujtime të bukura.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu